la bripre: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→ni'o lo se tigni: cmalu narge urli) |
(→ni'o lo se tigni: lo no valsi) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| 2014-07-05 -- || [http://youtu.be/jAin8J9BPqg?list=PLRL4pzLEMyrUXwcnri_tPZjo1CxgjLger bripre jikca] || lo se vitke .e lo sanga | | 2014-07-05 -- || [http://youtu.be/jAin8J9BPqg?list=PLRL4pzLEMyrUXwcnri_tPZjo1CxgjLger bripre jikca] || lo se vitke .e lo sanga | ||
|- | |||
| 2015-10-07 || [https://vimeo.com/141602354 lo no valsi] || lo sanga | |||
|} | |} |
Revision as of 13:23, 21 October 2015
la bripre cu xanri tigni
ni'o lo nu jbena
.i la guskant cu finti la bripre tezu'e tu'a lo skina noi se cmene lu bripre ni'o pa mo'o li re te'a ny. li'u
ni'o lo ckaji
.i la bripre cu se xadni lo se cusku no'u lu'e lo bridi .i lo blabi fa'u narju pagbu be lo xadni cu ve skicu lo selbri fa'u terbri
ni'o lo se tigni
lo detri | lo se finti | lo se tigni |
---|---|---|
2012-07-01 | bripre ni'o pa mo'o li re te'a ny. | lo viska be le gerku |
2013-03-10 | bripre ni'o re mo'o lei cmalu narge .e le cmana mlatu | la .itciron. |
2013-12-21 | la .lojban. jo'u la .kuain. | lo bridi pe zo cpacu |
2014-07-05 -- | bripre jikca | lo se vitke .e lo sanga |
2015-10-07 | lo no valsi | lo sanga |