MediaWiki:Mlana: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- style="vertical-align:top;" | |- style="vertical-align:top;" | ||
|[[File:Nuvola filesystems file temporary.png|thumb|64px|<center>{{int:recentchanges}}</center>|link={{int:recentchanges-url}}]]||[[File:Nuvola_apps_edu_languages.png|thumb|64px|<center>{{int:contacting}}</center>|link={{int:contacting-url}}]] | |[[File:Nuvola filesystems file temporary.png|thumb|64px|<center>{{int:recentchanges}}</center>|link={{int:recentchanges-url}}]]||[[File:Nuvola_apps_edu_languages.png|thumb|64px|<center>{{int:contacting}}</center>|link={{int:contacting-url}}]] | ||
|- style="vertical-align:top;" | |||
|{{#widget:cipra}} | |||
|} | |} |
Revision as of 17:17, 18 June 2014
{{#widget:cipra}} |